Mapa stránek Napište nám email Titulní strana | český verze stránek english version deutsche version
Merctech

Autorizovaný zástupce firem WOITHE LUBRICATION, BIAX, FIMRO, LOFT, FKS.

Poskytujeme kompletní servis a poradenství pro naše zákazníky s možností poskytnutí individuálního řešení daného technického zadání.


Woithe

Woithe Lubrication je německou rodinnou firmou zabývající se výrobou průmyslových kapalin. Může se opřít o více jak patnáctiletou tradici v oblasti mazání. Se svým výrobním programem je jako doma v rozličných oblastech průmyslu.


Biax

Firma Schmid & Wezel se jako jeden z prvních podniků zabývala tématikou pneumatických nástrojů a byla v této oblasti opravdovým průkopníkem.
V současnosti je firma již více než 75 let zárukou nejvyšší míry preciznosti, kvality a partnerství.


Fimro

FIMRO je německou společností, která se dlouhodobě zabývá opravami a generálními opravami temperačních zařízení, tlakových licích strojů a jejich periférii. Dále nabízí možnost odborných školení a sympozií v oblasti tlakového lití neželezných kovů.


LOFT

Tento Německý podnik se v oblasti úpravy odpadní vody upsal technologiím budoucnosti. S velkým úspěchem jsou v dynamickém týmu vyvíjeny koncepce a zařízení, které ustavují zcela nová měřítka nejen v technice odpadní vody, ale i v ekologických likvidacích odpadních vod.


FKS

Berlínská společnost vyníkající v oboru robetechnika s doménou oborů plánování, konstrukce, realizace a modernizace automatického systému výrobních zařízení, robotizované ošetření, licí formy, automatizace individuálních ručních technologií.

 


 
 
     


Posun stránky nahoru